top of page
che-cosa-e-il-sistema-aura-soma.jpg

AURA SOMA

brume-bien-etre (1).jpg

BIO BACHOVY ESENCE 

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Unikátní propojení aromaterapie

AURA SOMA
Bio Bachové esence

Aura soma

Aura Soma

je léčebnou metodou našeho vědomí, podvědomí, duše a mnohem více...

 

Ovšem dovolí a pustí nás pouze tam, kam jsme schopni sami jít.

 

Má cesta s ní byla silná a progresivní a proces byl neodvratný. Chtěla jsem ve  zmatku a její síle na ni zapomenout.

 

Než jsem pochopila, že je to dar. Dar, který je nám předán z jiné dimenze. Možná to, co nejvíce odmítáme, nás může přivést k podstatě našeho bytí.

 

Aura Soma je způsob, jak nechat k sobě promlouvat naši duši. Není žádnou manipulací, projekci, jako se to děje často u jiných terapií. Je čistou esencí barev, které promlouvají jazykem každého z nás přímo k nám.

 

Má systém a pravidla. Je uceleným systémem propojená s prastarou kabalou a numerologií, astrologií... Ale ve své podstatě je jednoduchá. Barvy jsou všude kolem nás a enerigie sálající z esencí rostlin a světa kamenů jsou vibrací, jež nám pomahají rozpomenout se na místa, v nichž jsme sami sebe uvěznili.

 

Vicky Wallová, farmaceutka a zakladatelka systému Aura Somy vytvořila lahvička Equilibrium až na sklonku života téměř slepá a po té, co prošla po třetí klinickou smrtí. Měla otce duchovně založeného,který se věnoval kabale, ale ta se na dívkám nepředávala a tak Vicky předal vesmír, po čem volala její duše. Pro mě osobně je Aura Soma darem a cestou, na kterou nás pozývá sám vesmír.

 

Otvírá nám bránu k celistvosti s planetou, zemi i vesmírem, v němž se nacházíme a dává nám možnost vystoupit se vzorců, které jsou velmi úzkostně uchopené systémem, v němž jsme byli vychováni po dlouhé generace.

 

Jednou jsem se setkala s přímým potomkem Budhy a on mi řekl: ,,Běž a uzdrav své srdce. Pomoz je naplnit i ostatním...najdi, oslov a uzdrav svou duši a pak to předávej dál". Myslela jsem, že snad jdu tou cestou, že snad jsem tam, kde mám být...snad jsem i byla, ale nedávalo to smysl. Ten den po setkání s ním, jsem dostala sms, že osvícený muž měl o mě sen. Mělo to znamenat, že jsem vyvolená, osvícená. Ta noc byla zvláštní a probděná. Byla jsem zúčastněna rozhovoru v mém jazyce, plných jednoduchých otázek a odpovědí. Chtěla jsem spát a nedávat tomu pozornost. Spousta věcí mi asi unikla. (Marianne Mikkelsen má lektorka Aura Somy by se nyní smála...Často jsem slyšela větu:,,To jsi stále celá ty". ,, Podívej se na své lahvičky, je to milost."  Ale mě bylo pohodlím spát :-).

 

Pak přichází další muž z východu, se kterým se ,,čirou náhodou potkávám". Mluví o podobné záležitosti. Spíš to byl jasný příkaz toho, že mám naplnit svoji božskost. Tolik bych chtěla říct ,,ale".

 

A pak přišla Aura Soma.  Píše se o ní, jako o neinvazivní metodě. Jak jsem v úvodu zmínila, je léčebnou metodou a pokud se chceme uzdravit, pak je to způsob a cesta, která nám světlem prosvítí směr. A nemusíme se cítit zcela připraveni, vždy nás potká, co nás potkat má.

 

Prošla jsem klinickou smrtí a dostala pro lidstvo a vědce zprávu. Jenže po návratu bylo vše tolik jiné. A neztotožnila jsem se s vědci ani s  knihami, které o prožití smrti psali....Tolik mě zasáhl stav po návratu zpět, že 20. let jsem skrývala své poznání i schopnosti, které mi tato zkušenost otevřela. Stala jsem se dobrovolným vězněm svého vědomí.

 

Byla to Aura Soma, která mi ukázala kdo a co mě vězní. Odhalila mi vzorce, jež jsem špatně pochopila, když jsem dostala příležitost je prožívat. Bylo to jako podívat se z jiné perspektivy, kterou bych nikdy nebyla schopna vidět, skrze svá přesvědčení. Uvidět a procítit na vlastní kůži pravdu...mi dovolilo vložit klíč a otevřít brány vězení.

 

Každý z nás má svůj příběh a s přibývajícími lety se kupí popsané listy. Přesto náš život v těle má svůj počátek a má i svůj konec. Snad by to mohl být důvod si zalézt pod peřinu a čekat až to skončí..nebo můžeš žít, pomalu otevřít oči, umýt se, obléct se a pak jít a dívat se okolo a možná ucítíš, jaká škoda by byla opustit své tělo a nevidět...možná se ocitneš v nádherné zahradě s jarními plody a možná pak odhodíš šat a vstoupiš do průzračné vody, vstoupíš na orosenou trávu bosou nohou, zachytíš ve vlasech vítr, uslyšíš zpívat ptáky, zachytíš zvuk vody i stromů a uctíš oheň vášně života ve svém těle. Tělo je chrám, v němž žije celá naše historie a autorem románu jsi ty. Chceš i teď spát? Pak i tak je čas poznat Aura Somu...měla jsem to stejně :).

 

Těším se na setkání ve světě barev tvého života :-).

 

S láskou Andrea

 

Pro konzultace v Jeseníku volejte nebo napište na uvedený kontakt

bottom of page