top of page
andrea heckelova.jpg

Jmenuji se 
Andrea Heckelová

Jsem matka tří dětí, úžasných bytostí, mých velkých učitelů.

Jsem ženou muže s velkým srdcem.

250780635_4415226485192139_6545550603070201559_n_edited.jpg

 

O mě

Prožila jsem nemoc i uzdravení.

Prožila jsem smrt i zrození.

Prožila jsem peklo i nebe.

Prožila jsem smutek i radost.

Prožila jsem prázdnotu i naplnění.

Prožila jsem slávu, pokoru... a žiji lásku.

Nezáleží kdo a kým jsem. Kolik škol a kurzů mám. Kdo je a kdo byl můj učitel. Mým učitelem je cesta od mého zrození až po tyto chvíle. Mé vzdělání vedl vždy můj osud. Prošla jsem mnoha zkouškami, jež mou cestu vedly psychoterapii, homeopatii, reiky, šamanismem, tantra jôgou, aura somou, ... a každá zkouška přináší další rozměr mého bytí. Byla jsem vyslána i na druhý břeh.

 

Ale našla jsem své poslání. Bohatý program mého života mě připravil na cestu průvodce.

 

Dnes jsem zde a znám cestu ke Tvé bráně, ...je uvnitř Tebe. Vede do Tvého ticha, kde žije klid, mír a pokora, do místa, kde kvete láska.

 

A je mnoho cest i způsobu, jak dojít do místa, kde cítíš návrat domů. Můžeš jít trním, bolestí , utrpením ...a nebo si jen vyzvednout mapu a najmout průvodce.

 

Tvá mapa je připravena a já v ní umím číst.

Jsem tím, kým jsem, děkuji svým prarodičům, že jsem mohla být jejich vnučkou, děkuji rodičům, že jsem mohla být jejich dcerou, děkuji svým bratrům, že jsem  a mohla být jejich sestrou, děkuji svému muži, že jsem jeho ženou a děkuji svým dětem za to, že mohu být matkou, babičkou

...děkuji všem bytostem, které jsou součástí mé rodiny, přátelům, učitelům, žákům, které potkávám, každý z vás je i mým učitelem, děkuji.

Děkuji, že mohu potkávat mnoho nádherných bytostí, jež plní mé srdce radostí. Ovšem mám i jedno zvlášní poděkování. Patří mé průvodkyní, mé guru, která v době nemoci mé i mé rodiny neztratila naději a trpělivě učila mou duši, jak nalézt cestu zpět ke svému srdci, ke své intuici, k důvěře v alternativní medicínu, k důvěře ke svému nitru, k důvěře v práci s energiií. Děkuji své duchovní matce za její trpělivost, lásku, za to že je. Děkuji výjmečné ženě s nádherným posláním, děkuji Mudr. Vlastě Willantové (holistická medicína-Svitavy).

....s láskou Andrea  :-).

IMG_5083_edited.jpg

Jesenická poliklinika s.r.o.
Dukelská 456/13

790 01 Jeseník

71B40FE3-8803-4291-80CE-DACE9D202FEF.jpeg

Hotel Koruna 

Revoluční  141/2

79001 Jeseník

bottom of page