aaa

Proč jít? Sdílení žen

Mohendžodáro mi umožnilo dopřát si každou neděli chvíli pro sebe. Moci si srovnat v hlavě jak se mi daří a co cítím, když většinu dní v tomhle ohledu funguji na "autopilota" a řeším spíš potřeby své rodiny, jako většina žen. Moci se naladit na skupinové energie a stará témata a společně je prožít, v bezpečném a přátelském kruhu. Mohendžodáro je velice jemné a účinkuje do té hloubky, do jaké mu člověk dovolí. Je to šance, kterou můžeme nebo nemusíme využít. Když jí využijeme, může nám změnit život. Mně ho změnilo.

Eva Amor

 

Milá tantra jógo,

právě jsem se naladila na své sdělení pro Tebe.

Když jsem přišla poprvé, měla jsem strach asi jako každá žena, která jde poprvé na takovou akci. Ovšem díky Tobě jsem opět nejen krásnější duševně a fyzicky, ale našla jsem opět tu bláznivou a krásnou divoženku, kterou jsem byla před vdavkami a založením rodiny.

Před sedmi lety jsem uměla vlnit boky na hudbu která se mi líbila spontánně, doma - při úklidu jen tak před zrcadlem a zpívala si v koupelně jako blázen :D Tohle všechno se nějak s rodinou a mateřstvím vytratilo. Ani nevím proč, ale prostě to tak přišlo. Stres z rodiny jsem před sebou koulela jako hovnivál a doufala, že ta koule se časem někam ztratí a bude zase fajn. Akorát to nějak stále nepřicházelo. Co ovšem přišlo - jsi byla ty!!!!!!

Ta neuvěřitelná krása, věnovat čas jen sama sobě a tomu vlastně i všem mým blízkým, kterým se to v dobrém vrátilo.

První setkání pro mě byla velká dřina, a nějak jsem neuměla pochopit, proč se neumím v myšlenkách zastavit a vnímat jen sama sebe ( přitom kdysi to tak báječně šlo ) V hlavě mi běželo jen, jestli mám vše hotové, jak to doma zvládnou, zda jsem děti dobře nabalila do školky, co jsem zapomněla koupit a co tomu řekne chlap - že jsem tady. I tak jsem domů přišla jiná, nějak svá a podpořená okruhem žen, vlastně byly na stejné lodi jako já. Hned na další setkání jsem se neuvěřitelně těšila a najednou to šlo.

Potkat sama sebe, věnovat se sobě a svým myšlenkám, vypnout a věřit v kouzlo ženství - ve schopnosti které kdysi snad v pravěku byly ženám přirozené jsem najednou začala sama nacházet.

Najednou jsem pochopila, že každá žena je čarodějka a šamanka, že všechny máme stejné slasti a útrapy a je na nás jaký tomu dáme směr.

Naučila jsem dívat se na svůj život jako režisér na svou knihu. Už nejsem jen herec, kterému řekli budeš stát tady a říkat to. Zjistila jsem, že některé věci se prožijí ( a tím mě neuvěřitelně posílí ) a nechají se tak, vše není třeba řešit hned a něco ani není k řešení a pochopení. Že je to třeba jen symbol k něčemu jinému....a čeho si vážit.

Teď mě čeká poslední sezení a jsem šťastná -že budeš pokračovat dál! Protože už u umím být sama se sebou, a na tu chvilku se moc těším! Jsem krásnější a silnější žena, bláznivá maminka co podlehne dětským myšlenkám a fantaziím, milenka neodolatelná pro svého muže, já která umí být sama se sebou, podívat se do sebe a povzbudit se, když není ten nejlepší den.

I když neumím popsat v co věřím, vím že to tu je. A věřím, že to co v Jeseníku nedokončila kdysi moje rodina v dobrém, jsem tu já abych to dotáhla do úspěšného konce.

Největší zážitek mám ale z předposledního setkání. Ve vzpomínkách na to dobré od dětství až po dnešní den jsem si vybavila - neskutečně krásný pocit, který mi dnes vracejí mé děti a nevím zda bych na to bez tebe přišla sama.

Od šesti do devíti let, vždy jen na Vánoce jsme doma zapálili oheň v krbu. Nejkrásnější dárek od Ježíška k Vánocům, byl pro mě a bratra igelitový pytel plný stříbrných a zlatých papíru z krabiček od cigaret. Mojí mamce, kdysi jeden pacient řekl, že ty papíry hoří barevným modrý plamenem a tak nám je vždy celý rok od všech pacientů sbírala, aby jsme je mohli házet do toho krbu a dívat se na tu krásu. Každý rok to byl ten nejkrásnější dárek ze všech a ten nejkrásnější zážitek. Než se naše rodiče rozvedli. Pak už nebyl ani krb ani papírky, co ale zbylo - byla ta modrá tyrkysová barva, kterou jsem milovala a nosila velmi ráda. Neuvědomovala jsem si proč, ale tuhle barvu jsem milovala. S odchodem do Jeseníku a založením rodiny se vytratila i tyrkysová. Najednou ale mé děti začali malovat pastelkami a malovat tyrkysové nebe. Jejich obrázky mě hřáli u srdce, nejen že byly od mých dětí ale bylo v nich něco víc, jen jsem nemohla přijít na to CO?????.. Ale teď už to vím, naše děti mi namalovali mé dětství, moji úplnou rodinu a ten nejkrásnější pocit z mého dětství. Uvědomila jsem si to až tuto neděli. Našla jsem to nejkrásnější, co mi od devíti let chybělo. Rodinu, kterou mi teď dává má vlastní. A za toto moc děkuji.

Třeba něco najdeš i ty ... odpověď na otázku, kousek sebe, směr, možná nic, nebo jen čas sama na sebe ... vím, že bez návodu bych to sama neuměla a proto moc děkuji..

Markéta

Co pro mne znamená Mohendžodáro

Splnění snu o ženě. O tom, že já jsem ta krásná žena, že najednou cítím co to je být ženou a hlavně,že chci být ženou a mám z toho velkou radost a potěšení. Je to pro mne pocit krásna z pohybu, z tance, meditace, rituálů a se setkání s podobně smýšlejícími bytostmi.
Každý týden se těším na neděli večer a nenechám si ji vzít.
Při setkání s Mohendžodárem si uvědomuji, jak málo v běžném životě prožívám radost z toho, že jsem žena, a že jsem na to hrdá. Jak se nechám strhnout ke spěchu, stresu a nutnosti chránit a postarat se o své blízké a jak málo myslím na to, co chci já. Kolik jen mi dá práce být pozitivní a nenechat se zahltit.
Už dříve jsem cvičila Cchi kung a jiná cvičení na posílení těla i duše. Žádné z nich mne ale nedělalo více ženou jako Mohendžodáro.
Každý den si najdu chvíli jen pro sebe.
Děkuji
Hana

...Mohendžodáro mám prostě ráda...

Jsou to chvilky, které můžu trávit " jen" sama se sebou. Dalo mi toho spoustu, posunulo mě v mém životě kamsi dál, mám pocit, že si život daleko víc užívám a prožívám!!!
Snažím se "zachycovat pocity" ve svém srdci někdy krásné, někdy méně, ale i ty patří k mému životu a ke mě samé.

S Mohendžodáro jsem našla nový okruh přítelkyň, žen, které si žijí svůj vlastní příběh, ale mám tu možnost s nimi otevřeně sdílet své pocity.Každá hodina je jiná, pokaždé něčím překvapí a otevře něco nového. Takže jsem velice ráda, že Mohendžodáro u nás v Jeseníku je a vede jej skvělá lektorka a kamarádka.

Andri , prosím přijmi mé upřímné DÍKY !!!

Katka

Myslím si, že mi tento kurz dal mnohem víc, než jsem očekávala.

Chtěla jsem si jen zprůchodnit čakry (energetická centra) tak, aby mi bez problémů proudila energie tělem a sama řešila mé zdravotní problémy.

A to se stalo. Vždy, když jsem odcházela, měla jsem v těle pocit lehkosti a chtěla jsem se rozběhávat a skákat, jako to dělají děti.

Kromě toho se mi podařilo díky Osho meditacím doslova setřást ze sebe nastřádané emoce, které mi jen zatěžovaly mé podvědomí.


A když k tomu přidám velmi příjemnou atmosféru se svíčkami, vůněmi a krásnou hudbou a hlavně s Andrejkou, která každou hodinu oživí vždy něčím novým, mohu tento kurz všem hledajícím ženám vřele doporučit.

Eva

 

Aktuality 2018

Rozvrh meditárny:

1-2..3. Akreditovaný kurz ,,Nenásilné komunikace"

info: 725 977 888

více na

Mohendžodáro

14.4.2019

více na

Meditace každé úterý od 16.30-18-30!

Z důvodu pobytu v Indii, jsou meditace do konce března zrušeny,

další aktivity meditárny probíhají dle uvedeného rozvrhu

Andrea Heckelová 

tel. 602 588 541

více na 

8 směrů jógy s Ondrou

každé pondělí a neděle od 18 hodin

tel. 733 245 113

více na 

Jóga s Markétkou

každé pondělí od 15.30

tel. 777 148 932

Jóga s Renčou (RYJO)

každé úterý od 19 hod

tel. 739 073 377

více na

Jóga s Maruškou

každou středu od 17.30

tel. 720 948 015

Rekondiční cvičení s Maruškou Vršanovou

čtvrtek Od 18 hod

tel. 608 611 714

více o Marušce

Africké bubnování

čtvrtek od 19 hod

tel. 602 475 373

 

Doporučuji sledovat web, případné změny budu aktualiovat zde, děkuji za pochopení a přeji nádherné dny vám všem!

 

Individuální terapie

 Jeseník / Praha

Regenerační centrum Harmonie

Terapie s tělovými svícemi

o terapii se více dozvíte zde

Ošetření těla s aura somou

Aura Soma / výklad

více o terapii s Aura Somou se dozvíte zde

Terapie Access Bars® 

více o terapii

Těším se na setkání !