aaa

Mohenžodáro v Jeseníku

Vítám tě na těchto stránkách. Vítám tě na cestě zvané Mohendžodáro.

 

Nejdříve nabízím seznam věcí, které je dobré mít na kurz se sebou :

- Chuť nevzdávat se :-). Většina z nás, moderních žen jsme zvyklé být tvrdé a silné. Na Mohendžodáru se nám otevírá cesta ženství, laskavá a plná něhy, pak se lekneme a běžíme zpět do světa, kde je nám ochranou naše tvrdost. Možná to není tajemství, přesto ho spousta žen nedokáže žít.....síla ženy není v boji a obraně...jsme ženy, naše síla je jen v lásce.  V lásce, která neklade žádné podmínky, je zde, protože my sami chceme. Nic nečeká, je bez podmínek....Chceme všechno pochopit a všemu rozumět...Mohendžodáro nejde pochopit, je potřeba ho prožít. Energie je živá a mění se společně s technikami. Aby jsi mohla donést trvale do svého domu kus učení, které v tobě probudí úctu i vášeň k životu, je potřeba vydržet, vracet se zpět měsíc po měsíci, vnímat srdcem pravdu uvnitř sebe...odměnou ti pak bude síla a jistota v své vlastní činy, láska a úcta k sobě i druhým...a jde to opravdu vidět.

- Pohodlné oblečení. Cvičení je provázeno hudbou a taky meditaci, prolnuté tancem, probouzí ženu v nás a proto je dobré mít volnou dlouhou sukni. Není to podmínka, je pouze doporučením a podporou pro Tvé podvědomí...příjmám ženu se všemi jejími aspekty a volám ji k sobě.

Potřebujeme na ranní dynamickou meditaci nějaké delší triko, lehké krátké šatičky a náhradní spodní prádlo, (bývá pravidlo, že tento šat je po této meditaci propocený :-)... některé z vás už vědí :-).

- Šátek na oči. Šátek je důležitý. Důvodem je především jednoduchý způsob, jak se lépe spojit se svým nitrem. Omezení vnějšího zraku posílí vnitřní zrak, který nám pomáhá nahlédnout do našeho nitra, se kterým je téměř nemožné se potkat v běžném životě. Vnější vjemy od běžného života až po sledování televize nám téměř znemožnily věnovat pozornost vnitřnímu zraku, tyto vjemy rozptylují naše skutečné potřeby a odvádí pozornost od pravdivé podstaty našeho bytí. 

- Přikrývku. Většinou ji potřebujeme, jako podložku při technikách na zemi, je důležité, abys cítila svůj komfort, proto si klidně dones i dvě , kdy jedna může sloužit, jako podložka a druhá na občasné přikrytí při meditaci.

-  Teplé ponožky.  Cvičíme ,,na boso", při meditacích jsou i fáze, kdy ležíme, pokud jsi na ponožky zvyklá, pak je určitě fajn je mít.

- Hyg. potř., ručník. Při aktivních meditacích je možné se i pěkně zapotit :-), pro tyto případy je dobré se  osprchovat...především v zimních měsících, aby tvé tělo při odchodu, venku neprochladlo).


Žijeme na místě zvané Planeta. Je nás zde mnoho, co tvoříme, je nás mnoho, co ničíme, je nás mnoho, co neděláme nic, čeho bychom si byli vědomi. Ale ty můžeš změnit to nic, naplnit sebe i místo, kde žiješ, muže, kterého miluješ, tělo, které je nosičem energie. Naplnit se úžasnou a přirozenou cestou tance, meditace, rituálem, obklopená esencemi, vůní, malbou ....a laskavostí....

Nejde do slovy popsat to:

- co je potřeba prožít.

Nejde popsat formu

- toho, čeho se dotkneš.

...jde jen přijít a být.

Těším se na setkání a společný čas.

S láskou Andrea

 

 


Aktuality 2018

Rozvrh meditárny:

Mohendžodáro

Jednou za měsíc, vždy v neděli, další setkání je

9.6.2019

více na

8 směrů jógy s Ondrou

každé pondělí od 18 hod

tel. 733 245 113

více na 

Jóga s Markétkou

každé pondělí od 15.30

tel. 777 148 932

Jóga s Renčou (RYJO)

každé úterý od 19 hod

tel. 739 073 377

více na

Jóga s Maruškou

každou středu od 17.30

tel. 720 948 015

Rekondiční cvičení s Maruškou Vršanovou

čtvrtek Od 18 hod

tel. 608 611 714

více o Marušce

Africké bubnování

čtvrtek od 19 hod

tel. 602 475 373

Doporučuji sledovat web, případné změny budu aktualiovat zde, děkuji za pochopení a přeji nádherné dny vám všem!

Individuální terapie

 Jeseník / Praha

Regenerační centrum Harmonie

Terapie s tělovými svícemi

o terapii se více dozvíte zde

Ošetření těla s aura somou

Aura Soma / výklad

více o terapii s Aura Somou se dozvíte zde

Terapie Access Bars® 

více o terapii

Těším se na setkání !