aaa

Access Bars®


„KVANTOVÁ AKUPRESURA"

Access Bars®

Otevřené Vědomí

 

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou jakousi vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů... Jejich energetickou stimulací dochází k uvolnění, které lze přirovnat k otevření Pandořiny skříňky. Tento proces totiž už nikdy nelze vzít zpět - působí navždy.

 

 

access-bars-2

 

 

Je to jedna z transformačních technik, které mění naše osobní paradigma, vnímání světa a života, naše sebe-uvědomění a uplatnění v něm. Po její aplikaci postupně dochází k přeprogramování našich vzorců myšlení, chování i celkového bytí směrem k harmonii a rovnováze. Začne se dít to, co je pro nás nejlepší.

Terapie probíhá ideálně vleže, v klidu, v meditativním stavu. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě a skrze svoje ruce, srdeční a korunní čakru nechává proudit energie, které jsou dále universem transformovány.

Výsledkem je celkové léčení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu člověka. Je možné nevkládat do terapie žádný specifický záměr a naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit. Nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jeho energetické vyrovnání.

Terapie trvá individuálně cca 1 - 1,5 hodiny, někdy i déle. Délka terapie nijak nesouvisí j její kvalitou či celkovými účinky. Vše je přesně tak, jak má být.

 

 

 

 

Access Bars®

Jak terapie probíhá

Ošetření je velmi příjemné a relaxační, je to tělo i duši povzbuzující proces, který odstraňuje bloky, postihující všechny aspekty života.

Dochází k rozpuštění toho, co je už připraveno, aby z vašeho života mohlo odejít. Do života pak přichází více radosti a lehkosti.

Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života.

Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života (i životů minulých) nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky.

Ošetření se podobá masáži hlavy, s tím rozdílem, že se nejedná o tradiční masážní pohyby, ale dotyk na konkrétní body, "BAR"-y.

Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu.

 

 

Pro koho je Access Bars® vhodná

Ošetření je stejně vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. 
Těm pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.

Na terapii Access Bars®  klient nemusí přijít s žádným konkrétním problémem. Stav těla a duše se při Access Bars® začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

 

Cena je 550,- na hodinu

 

 

Aktuality 2018

 6.6.2018 Meditace nebude!

 

Mohendžodáro 2018

neděle  6.5.

 

7.30-19 hod

více na

 

Osho meditace a jiné meditační techniky

každou středu od 18 hod

více na

8 směrů jógy

každé pondělí od 18 hodin

 

Doporučuji sledovat web, případné změny budu aktualiovat právě tady, děkuji za pochopení a přeji nádherné dny vám všem!

 

Individuální terapie s tělovými svícemi

 Jeseník Regenerační centrum Harmonie

Revoluční 141/2 

Hotel Koruna

Jeseník

o terapii se více dozvíte zde

Terapie je možná pouze na objednání!

Ošetření těla s aura somou

Aura Soma / výklad

více o terapii s Aura Somou se dozvíte zde

Nutné objednání!

Praha Regenerační centrum Harmonie

Nušlova 2

Nové Butovice

Nutné objednání!

Andrea Heckelová 

+420 602 588 541

Terapie Access Bars® 

více o terapii

Těším se na setkání !